Referencie

Market Vision s.r.o.

marketvision.gif

So spoločnosťou HURICAN spolupracujeme od jej vzniku, teda od roku 2008. HURICAN sa podľa našich skúseností neustále snaží o inováciu svojich služieb, ktorými nám uľahčujú prácu. Úspech našej spolupráce sa prejavuje tým, že naše IT fungujú bez problémov a naši zamestnanci sa môžu plne sústrediť na svoju prácu.

Lucia Šimonová
Director
www.marketvision.sk


 
RADDA, s.r.o.

radda.gif

Služby spoločnosti Hurican využívame od začiatku roku 2009. Konkrétne ide o komplexnú správu počítačov a ďalších zariadení. Pre tento krok sme sa rozhodli po zistení, že na slovenskom trhu sa etablovala nová spoločnosť, ktorá je schopná rýchlo, flexibilne a za skutočne prijateľné ceny naplniť naše IT potreby a požiadavky. Keďže sme reklamnou agentúrou, ktorá chce byť
k dispozícii svojim klientom kedykoľvek je to potrebné, musíme byť permanentne v IT terminológii online. A to v každom ohľade... V tomto kontexte sme s "kampaňou – rozumejte prácou", ktorú pre nás realizuje spoločnosť Hurican, veľmi spokojní.

Radoslav Bielka
managing director,
www.radda.skBioderma Slovakia, s.r.o.

bioderma.jpg

Spoločnosť Hurican s.r.o. nám poskytuje služby v oblasti IT od augusta 2008. Zabezpečuje pre nás komplexnú správu našich IT v požadovanej kvalite a v dohodnutých termínoch.

Martin Gábor
Riaditeľ
www.bioderma-sk.comPura Architektura, s.r.o.

pura.jpg

Firma Hurican s.r.o. nám už vyše roka poskytuje technickú podporu pri riešení bezproblémového chodu našej firemnej siete. Upgrad starého alebo nefunkčného hardwaru a akýkoľvek problém týkajúci sa servisu počítačov bol u nás promptne a profesionálne vyriešený. Aj vďaka technikom tejto spoločnosti, naša firma môže poskytovať kvalitné služby našim klientom.

Martin Boško
Konateľ
www.purastudio.eu


 
B&H Insurance Consulting, s.r.o.

bh.jpg

Od začiatku našej spolupráce je komunikácia a práca s Hurican technikmi na vysokej profesionálnej úrovni. Vážime si pravidelnú starostlivosť o nás, ako klienta. S našou dlhodobou spoluprácou sme veľmi spokojní a určite Hurican odporúčame aj iným spoločnostiam.

Ľubomír Hrehovčík
Konateľ
www.bhic.skD&D International Slovakia, s.r.o.

D&D

Hurican pre mňa znamená spoluprácu s profesionálmi. Nesmierne oceňujem rýchle reakcie a profesionálny prístup pri riešení akejkoľvek našej požiadavky.

Marek Bobák
Riaditeľ
www.d-d.sk


 
Universal Expotrs Limited

universal-exports

S firmou Hurican s.r.o. spolupracujeme už viac ako jeden rok. Zabezpečuje pre nás správu počítačov, siete, dát a emailov. Tieto služby sú pre nás realizované aj počas víkendov a sviatkov.

Služby firmy Hurican s.r.o. môžeme na základe našich skúseností doporučiť aj náročným klientom.

Emil Hovanec
Prevádzkový riaditeľ


 
Veon, s.r.o.

Pri architektonickej tvorbe je mimoriadne dôležité zabezpečovať pre klienta realistický pohľad na jeho budúcu investíciu.

V súčasnosti pre zabezpečenie konkurencieschopnosti ateliéru je nevyhnutné pracovať s najnovšími softverovými produktmi na trhu. Nie všetko čo sa deje na poli IT dokážeme sledovať, Hurican ano.

Majú našu plnú dôveru.


Ondrej Džuppa
konateľ
www.veon.sk